Międzynarodowa Konferencja Nauk Przyrodniczych i Medycznych: Młodzi Naukowcy, Doktoranci, Studenci odbyła się w dniach 01-03 grudnia 2017r. w Lublinie. Konferencja zakończyła się sukcesem naukowym, jak i frekwencyjnym.

Podczas interdyscyplinarnej Konferencji zaprezentowano blisko 500 referatów z około 85 ośrodków naukowych na całego świata. W Konferencji wzięło udział ponad 1000 osób. Uczestnicy opublikowali prace w punktowanych monografiach naukowych, czasopiśmie World Scientific News (6 pkt MniSW) oraz MEDtube Science (7 pkt MniSW). Ponadto każdy z abstraktów znalazł się w książce abstraktów, która jest oficjalną publikacją.

Zapraszamy do zapoznania się z książką abstraktów dostępną pod adresem:
Książka abstraktów

Zapraszamy do pobrania artykułów opublikowanych po konferencji z czasopism:
– World Scientific News Volume 93 (2018), pp. 1-156
– MEDtube Science Issue 01 2018 Issue 02 2018

Konferencja została oficjalnie uznana i umieszczona w systemie POLON.

Podczas konferencji przyznano także liczne nagrody. Lista nagrodzonych znajduje się pod linkiem: nagrody.