Stojaki Plakaty Standy Sztalugi Wynajem Stojak

Stojaki i tablice plakatowe na konferencje i szkolenia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu stojaków i tablic plakatowych.

Instytut Promocji Kultury i Nauki oferuje wynajem 20 stojaków plakatowych.

Oferowany stojak charakteryzuje się:

– wymiarami tablicy o szerokości 100x150cm, na której możliwe jest zawieszenie dwóch plakatów formatu B1,
– łatwym montażem, który umożliwia łączenie tablic,
– solidną metalową podstawą,
– możliwością łatwego zawieszenia plakatów lub obrazów na pinezkach lub zawieszkach,
– łatwością przechowywania i transportu.

W ramach wynajmu oferujemy także transport 20 stojaków z siedziby Instytutu na miejsce szkolenia lub konferencji i z powrotem.
Cena wynajmu to 10 zł za 2 podstawy oraz tablicę za dzień wynajmu. Możliwe jest wynajęcie także mniejszej liczby stojaków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem: info@ipkn.edu.pl lub pod numerem telefonu: 791 592 958.